top of page
Screen Shot 2020-06-18 at 9.42.32.png
Screen Shot 2020-06-18 at 9.38.47.png

לוגו שנצרב בזיכרון, תמונות מושכות ברשתות החברתיות, אתר מושקע ומעוצב, הם שירותים שניתנים כחלק מעיצוב גרפי לעסקים אשר היום נחשבים בגדר חובה לכל עסק מצליח. איגדנו לכם את המעצבים הבולטים שהופכים כל סיפור משעמם לאגדה לא שגרתית

 

נורית פלד קירשטיין ושרית ליבנה אשכנזי, תוכן מקודם 05.05.2020 13:43

 

פני העסק שלך הן מה שמוצג לעולם. בין אם מדובר בעסק קטן, בארגון פרטי או ציבורי או בחברת ענק – העיצוב הגרפי והמיתוג הם אלה שמשקפים את המוצרים והשירותים שמעניק העסק כמו גם את אופיו ואת הערכים הנטועים ביסודותיו. הם הקשר הראשוני עם הלקוח, הרושם הראשוני שטומן הבטחה שתקוים.

 

עיצוב גרפי טוב ומדויק לכל עסק לפי אופיו, חזונו, מטרותיו וקהל היעד שלו הוא כזה המשקף אותו באמצעות שילוב בין יופי ותבונה, לעתים בהומור – ומוביל לפריחה משמעותית בנראות שלו ובבידול שלו ממתחריו ובשורה תחתונה מקדם אותו לעבר צמיחה עסקית וכלכלית. עיצוב גרפי טוב הוא כזה שבו מהעבודות הגרפיות היפהפיות, אם בפרינט ואם בדיגיטל, פורצים מסרים ברורים, שמהווים גורם משיכה רב עוצמה ללקוחות פוטנציאליים.

צוות אי. אר דיזיין בע"מ

 

מה הוא עיצוב גרפי טוב? יופי שמשיג תוצאות

 

כולנו מושפעים מן הרושם החזותי של כל מה שאנו פוגשים ומכירים – אנשים, מקומות, מוצרים ועוד. השאלה היא האם המראה הוויזואלי באמת כל כך חשוב? עד כמה אנו מושפעים ממנו?

 

ובכן, התשובה לכך היא שאנו מאוד מושפעים. מחקרים מראים, למשל, שאנשים הנתפסים בעינינו יפים יותר – גם נתפסים בעינינו טובים ומוכשרים יותר. כאלה אנחנו. במילים אחרות, תכונות כמו יופי וייצוגיות משפיעות על ההחלטות שלנו. על האמון שאנו נותנים. על מה אנחנו קונים, ממי אנחנו קונים ובכמה אנחנו קונים.

 

זו הסיבה העיקרית מדוע העיצוב הגרפי חיוני כל כך. ארגונים, עסקים וחברות שמבינים זאת – משקיעים הרבה ביצירת שפה ויזואלית שתשרת את מטרותיהם, מתוך הבנה כי איך שהם נראים ומה שהם משדרים משפיעים מאוד על הישגיהם ועל עתידם.

 

ההבנה הזו בדבר חשיבותו של המראה הוויזואלי היא שפועמת בלב פעילותו של צוות אי. אר דיזיין – סטודיו לעיצוב ומיתוג גרפי. איך הסטודיו יודע שהוא הצליח? איך הוא יודע שאכן עיצב מראה ויזואלי שיעשה טוב ללקוח שלו? התשובה לכך פשוטה: זאת המחויבות שלו מאז הקמתו, והניסיון שלו הקנה לו את הכישורים והיכולת לדעת מה עובד, מה מצליח שם בחוץ.

 

צוות אי. אר דיזיין יוצרים "יופי אפקטיבי", יופי מבוסס תוצאות. זה לא רק יפה, זה גם עובד. זה לא רק מרשים ובלתי נשכח, זה גם יוצר זהות מקצועית, עסקית או ארגונית מדויקת שמקדמת את יעדי הלקוח.

 

פעילותו של הסטודיו, בהובלתה של חלי דניאל, מתקיימת כבר למעלה מ-20 שנים – ואחת מן התכונות המלהיבות בעבודה עם הסטודיו היא הרעננות שלו, ההתלהבות מן העשייה העיצובית שלא דעכה עם השנים, אלא להיפך – היא משולהבת מחדש בכל פעם, בכל פרויקט חדש. כל זאת לצד הניסיון והכישרון הטבעי המאפשרים את יצירתם של עיצובים ומיתוגים מרהיבים ביופיים ובחוכמתם.

Logo.png
Screen Shot 2020-06-18 at 9.45.34.png

הסטודיו החל את פעילותו ברמת החייל בתל אביב ויושב כיום במושב גן שורק הפסטורלי והשקט. במהלך השנים, חלי דניאל גיבשה סביבה צוות מלוכד, משפחתי, שבעבודה ההרמונית שלו מעניק ללקוחות תהליך נעים מאוד, קשוב ומסור שבסופו מקבלים מוצרי עיצוב מופתיים העטופים במסירות כנה ובאהבת המקצוע. הצוות כולו מלווה כל לקוח מהפגישה הראשונה ולאורך כל הדרך. גם כיום, לסטודיו לקוחות שמטופלים בו עוד מימיו הראשונים כמו חברת אמריקן אקספרס, שחלי והצוות אמונות על כל הקו העיצובי שלה, המיתוג והמוצרים. האמון רב השנים הזה הוא תוצאת השילוב בין יחס מקצועי, תוצאה מקצועית וליווי חם ומסור.

 

עיצוב גרפי שמעצב את המציאות

מה למעשה כלול במושג "שירותי עיצוב ומיתוג גרפי"?

שירותי העיצוב של סטודיו אי. אר כוללים מיתוג חברות ומוצרים, עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור, ניירת ופרופיל חברה, וכן עיצוב והפקה של חומרים שיווקיים, בין השאר קטלוגים, עלונים, תוכניות עסקיות, מצגות, ספרים, מודעות פרסום, אריזות, קמפיינים מסחריים ופוליטיים ומוצרים נוספים. 

Screen Shot 2020-06-18 at 9.45.41.png

לצד אלה מתמחה צוות הסטודיו בעולם המולטימדיה שכולל עיצוב אתרים, באנרים, דפי נחיתה, ניוזלטרים, מצגות ופתיחת דף עסקי בפייסבוק, "ובמיוחד אנחנו אוהבות למתג – מיתוג למוצר, לאירוע או מיתוג לחברה", מספרת חלי ומסבירה כי "אין מדובר רק בלוגו, צבעים ומלל – אחרי שלמדנו להכיר היטב את הלקוח, את החזון שלו והמתחרים שלו, החוכמה היא לעצב לו מתוך כל הידע הזה את הדבר המדויק ביותר שיגרום לו לשינוי משמעותי – אם במכירות, בבולטות או בבידול, תלוי מהו המוצר ומהם היעדים".

 

החשיבה המעמיקה וההומור, לצד ויזואליה חזקה, ניכרים בכל אחת מעבודות הסטודיו. "זה גורם לאנשים להתחבר, להרגיש טוב, לפעמים לחייך", מסבירה חלי ומספרת ש"אנחנו מאוד אוהבות אתגרים שמובילים אותנו לחשוב מחוץ לקופסה ומביאים אותנו עד לקצה". אתגר כזה, למשל, ניצב בפניהן לאחרונה, כשזכו לעצב את המטבע הלאומי של יום העצמאות ה-72 של מדינת ישראל.

 

איך הסטודיו חושב, איך זה עובד?

הסטודיו לוקח על כתפיו גם עבודות עיצוב ומיתוג בעלות אופי חברתי וחשיבות ציבורית, כמו הקמפיין היפהפה "שווים בספורט" בשיתוף משרד התרבות והספורט, ארגון ג'וינט ישראל וארגון ספורט הנכים בישראל. הקמפיין, שמתנוסס בימים אלה על שלטי חוצות בחמש ערים בארץ וצפוי להתרחב, קורא לתת הזדמנויות לאנשים עם מוגבלויות להשתלב בספורט.

 

"אנחנו מגיעות עם אהבה למקצוע ועם הרבה ידע עכשווי בעולם הגרפיקה ובטכנולוגיה שכל הזמן מתעדכנים. במילים אחרות, אנחנו יודעות מה הכי אופנתי, חדש וחם, גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינת עיצוב", מספרת חלי. "המטרה שלנו היא להגיע לחברות ולעסקים שרוצים לעשות שינוי, שמבינים שבעזרת מסרים נכונים, עם הצבעים המתאימים, בשילוב שכל והומור, הם יכולים להיות במקום הרבה יותר טוב ונכון עבורם ועבור העסק שלהם. הלקוחות שלנו יודעים שהם יוצאים למסע יצירתי, נועז ומפתיע, בסטודיו אשר מושתת על ערכים משפחתיים".

 

צוות אי. אר דיזיין בע"מ

כתובת: מושב גן שורק

טלפון: 03-7588580 | 054-4577892

מתוך כתבה דה מרקר

https://www.themarker.com/labels/1.8821701?fbclid=IwAR10u7d0PXazwpMtkdnRiZHNrKJykN-tKd0JDLnLHuRIWWmzGbXr49d4VtU

bottom of page